Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 16:30
AB123
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
29.3. 17:00
AB108
Náchod - N.Veselí
33 : 25
22.3. 18:00
AB097
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
16.3. 16:30
AB096
N.Veselí - Chodov
31 : 22
8.3. 17:00
AB086
Litovel - N.Veselí
36 : 27
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
8.12. 16:30
AB064
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
30.11. 12:00
AB057
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
23.11. 18:00
AB053
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
17.11. 15:00
AB044
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
20.10. 17:00
AB030
Chodov - N.Veselí
26 : 25
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
29.3. 14:30
AG108
Náchod - N.Veselí
19 : 33
22.3. 16:00
AG097
N.Veselí - Kopřivnice
24 : 28
16.3. 14:30
AG096
N.Veselí - HK Lovosice
30 : 29
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
Další
Předchozí kola
2.liga muži JZČ jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
video
online
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
video
online
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
video
online
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
video
online
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
video
online
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň "B"
22
20
2
0
665 : 466
42
2
S.Vršovice
22
19
2
1
637 : 516
40
3
Třeboň
22
14
2
6
696 : 566
30
4
Starý Plzenec
22
12
1
9
612 : 581
25
5
VŠ Plzeň
22
10
2
10
534 : 572
22
6
Sezimovo Ústí
22
9
2
11
457 : 492
20
7
Chodov B
22
9
1
12
543 : 592
19
8
Košutka
22
9
2
11
581 : 571
18
9
Bohemians
22
6
1
15
539 : 576
13
10
Č.Budějovice
22
6
0
16
530 : 586
12
11
Ledeč n.S.
22
5
2
15
480 : 595
12
12
Šťáhlavy "B"
22
4
1
17
469 : 630
9
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
149
Martin Holík
Talent Plzeň B
137
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
52
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
39
Aleš Jurina
TJ Košutka
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Dominik Hodl
TJ Sokol Šťáhlavy
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.