Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Voves
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2018
Koučovaná utkání
muži
24.5. 13:30
A52
Plzenec "B" - Košutka B
26 : 35
11.5. 18:15
A43
TJ Loko Plzeň - Plzenec "B"
28 : 32
26.4. 13:30
A34
Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
18 : 21
12.4. 16:00
A32
Rokycany - Plzenec "B"
22 : 30
19.10. 13:30
A25
Plzenec "B" - Třemošná
20 : 16
28.9. 13:30
A15
Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
27 : 28
21.9. 13:30
A11
Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
25 : 29
15.9. 18:00
A06 - venku
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
34 : 22
8.9. 10:30
A04
Plzenec "B" - Rokycany
22 : 15
2 liga mužů JZČ
11.5. 15:00
AC130
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
4.5. 17:00
AC124
Chodov B - Starý Plzenec
28 : 25
27.4. 15:00
AC117
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 32
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
15.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy "B" - Starý Plzenec
24 : 27
9.3. 17:00
AC090
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
27 : 31
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
16.2. 18:00
AC069
Bohemians - Starý Plzenec
29 : 33
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
1.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Chodov B
37 : 32
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
27.10. 16:30
AC036
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
24 : 24
20.10. 17:00
AC025
Starý Plzenec - Šťáhlavy "B"
36 : 22
13.10. 17:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
24 : 28
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.