Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.8.2015
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 15:30
AC132
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
26.4. 15:30
AC119
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 38
13.4. 17:00
AC111
Chodov B - Ledeč n.S.
28 : 24
29.3. 15:30
AC106
Ledeč n.S. - S.Vršovice
26 : 35
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
15.2. 17:00
AC067
Šťáhlavy "B" - Ledeč n.S.
24 : 19
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
16.11. 15:30
AC045
Ledeč n.S. - Chodov B
25 : 20
9.11. 12:00
AC040
S.Vršovice - Ledeč n.S.
29 : 18
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
20.10. 18:00
AC027
Košutka - Ledeč n.S.
28 : 22
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
21.9. 15:30
AC001
Ledeč n.S. - Šťáhlavy "B"
25 : 21
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
Český pohár mužů
1.9. 18:30
AN013
H.Brod - Ledeč n.S.
22 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO015
Talent A - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 16:00
AO013
Ledeč n. S. - HK Lovosice
14 : 14
19.1. 14:00
AO010
Ledeč n. S. - Loko Louny
11 : 16
19.1. 11:20
AO006
Zubří - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 08:00
AO001
Kopřivnice A - Ledeč n. S.
12 : 8
Liga Vysočiny - starší žáci
16.3. 13:45
JB080
Ledeč n. S. - N. Veselí B
15 : 12
16.3. 12:00
JB077
D. Cerekev - Ledeč n. S.
18 : 9
16.3. 10:15
JB074
Ledeč n. S. - N. Veselí A
11 : 18
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.