Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Rozpis soutěže Žákovská liga starších žáků
Skupina A
19.1.2014
08:00
AO001
KH Kopřivnice A
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
19.1.2014
08:40
AO002
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
19.1.2014
09:20
AO003
SSK Talent Plzeň A
-
HC Zubří "A"
19.1.2014
10:00
AO004
KH Kopřivnice A
-
Lokomotiva Louny
19.1.2014
10:40
AO005
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
SSK Talent Plzeň A
19.1.2014
11:20
AO006
HC Zubří "A"
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
19.1.2014
12:00
AO007
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
KH Kopřivnice A
19.1.2014
12:40
AO008
Lokomotiva Louny
-
SSK Talent Plzeň A
19.1.2014
13:20
AO009
HC Zubří "A"
-
KH Kopřivnice A
19.1.2014
14:00
AO010
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
-
Lokomotiva Louny
19.1.2014
14:40
AO011
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Zubří "A"
19.1.2014
15:20
AO012
KH Kopřivnice A
-
SSK Talent Plzeň A
19.1.2014
16:00
AO013
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
19.1.2014
16:40
AO014
Lokomotiva Louny
-
HC Zubří "A"
19.1.2014
17:20
AO015
SSK Talent Plzeň A
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
Skupina B
18.1.2014
08:00
AO016
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
HC Zlín "A"
18.1.2014
08:40
AO017
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Sparta Kutná Hora
18.1.2014
09:50
AO018
SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Nové Veselí A
18.1.2014
10:00
AO019
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
TJ Sokol Šťáhlavy
18.1.2014
10:40
AO020
TJ Sparta Kutná Hora
-
SKP Frýdek-Místek A
18.1.2014
11:20
AO021
Sokol Nové Veselí A
-
HC Zlín "A"
18.1.2014
12:00
AO022
TJ Sparta Kutná Hora
-
ČZ HBC Strakonice 1921 A
18.1.2014
12:40
AO023
TJ Sokol Šťáhlavy
-
SKP Frýdek-Místek A
18.1.2014
13:20
AO024
Sokol Nové Veselí A
-
ČZ HBC Strakonice 1921 A
18.1.2014
14:00
AO025
HC Zlín "A"
-
TJ Sokol Šťáhlavy
18.1.2014
14:40
AO026
TJ Sparta Kutná Hora
-
Sokol Nové Veselí A
18.1.2014
15:20
AO027
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
SKP Frýdek-Místek A
18.1.2014
16:00
AO028
HC Zlín "A"
-
TJ Sparta Kutná Hora
18.1.2014
16:40
AO029
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sokol Nové Veselí A
18.1.2014
17:20
AO030
SKP Frýdek-Místek A
-
HC Zlín "A"
Skupina C
19.1.2014
09:00
AO031
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
19.1.2014
09:40
AO032
HK Ivančice A
-
HK Baník Most
19.1.2014
10:20
AO033
Dukla Praha 6
-
KH Zbrojovka Vsetín
19.1.2014
11:00
AO034
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice A
19.1.2014
11:40
AO035
HK Baník Most
-
Dukla Praha 6
19.1.2014
12:20
AO036
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Ivančice A
19.1.2014
13:00
AO037
SK Velká Bystřice
-
HK Baník Most
19.1.2014
13:40
AO038
HK Ivančice A
-
Dukla Praha 6
19.1.2014
14:20
AO039
HK Baník Most
-
KH Zbrojovka Vsetín
19.1.2014
15:00
AO040
Dukla Praha 6
-
SK Velká Bystřice
Skupina D
18.1.2014
08:30
AO041
TJ JM Chodov
-
Sokol Úvaly A
18.1.2014
09:10
AO042
1.HC Pardubice
-
HBC Jičín
18.1.2014
09:50
AO043
Liberec Handball A
-
HCB Karviná A
18.1.2014
10:30
AO044
TJ JM Chodov
-
1.HC Pardubice
18.1.2014
11:10
AO045
HBC Jičín
-
Liberec Handball A
18.1.2014
11:50
AO046
HCB Karviná A
-
Sokol Úvaly A
18.1.2014
12:30
AO047
HBC Jičín
-
TJ JM Chodov
18.1.2014
13:10
AO048
1.HC Pardubice
-
Liberec Handball A
18.1.2014
13:50
AO049
HCB Karviná A
-
TJ JM Chodov
18.1.2014
14:30
AO050
Sokol Úvaly A
-
1.HC Pardubice
18.1.2014
15:10
AO051
HBC Jičín
-
HCB Karviná A
18.1.2014
15:50
AO052
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball A
18.1.2014
16:30
AO053
Sokol Úvaly A
-
HBC Jičín
18.1.2014
17:10
AO054
1.HC Pardubice
-
HCB Karviná A
18.1.2014
17:50
AO055
Liberec Handball A
-
Sokol Úvaly A
Skupina E
8.2.2014
08:00
AO056
SK Velká Bystřice
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
8.2.2014
08:50
AO057
HC Zlín "A"
-
Sokol Úvaly A
8.2.2014
09:40
AO058
SSK Talent Plzeň A
-
SK Velká Bystřice
8.2.2014
10:30
AO059
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Zlín "A"
8.2.2014
11:20
AO060
Sokol Úvaly A
-
SSK Talent Plzeň A
8.2.2014
12:10
AO061
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín "A"
8.2.2014
13:00
AO062
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Sokol Úvaly A
8.2.2014
13:50
AO063
HC Zlín "A"
-
SSK Talent Plzeň A
8.2.2014
14:40
AO064
Sokol Úvaly A
-
SK Velká Bystřice
8.2.2014
15:30
AO065
SSK Talent Plzeň A
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Skupina F
9.2.2014
08:30
AO066
SKP Frýdek-Místek A
-
Lokomotiva Louny
9.2.2014
09:15
AO067
Liberec Handball A
-
Sokol Nové Veselí A
9.2.2014
10:00
AO068
HK Ivančice A
-
SKP Frýdek-Místek A
9.2.2014
10:45
AO069
Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball A
9.2.2014
11:30
AO070
Sokol Nové Veselí A
-
HK Ivančice A
9.2.2014
12:15
AO071
SKP Frýdek-Místek A
-
Liberec Handball A
9.2.2014
13:00
AO072
Lokomotiva Louny
-
Sokol Nové Veselí A
9.2.2014
13:45
AO073
Liberec Handball A
-
HK Ivančice A
9.2.2014
14:30
AO074
Sokol Nové Veselí A
-
SKP Frýdek-Místek A
9.2.2014
15:15
AO075
HK Ivančice A
-
Lokomotiva Louny
Skupina G
9.2.2014
08:00
AO076
KH Kopřivnice A
-
TJ Sparta Kutná Hora
9.2.2014
08:45
AO077
HK Baník Most
-
Dukla Praha 6
9.2.2014
09:30
AO078
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice A
9.2.2014
10:15
AO079
TJ Sparta Kutná Hora
-
HK Baník Most
9.2.2014
11:00
AO080
Dukla Praha 6
-
HCB Karviná A
9.2.2014
11:45
AO081
KH Kopřivnice A
-
HK Baník Most
9.2.2014
12:30
AO082
TJ Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
9.2.2014
13:15
AO083
HK Baník Most
-
HCB Karviná A
9.2.2014
14:00
AO084
Dukla Praha 6
-
KH Kopřivnice A
9.2.2014
14:45
AO085
HCB Karviná A
-
TJ Sparta Kutná Hora
Skupina H
9.2.2014
09:00
AO086
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
HC Zubří "A"
9.2.2014
09:55
AO087
KH Zbrojovka Vsetín
-
HBC Jičín
9.2.2014
11:20
AO088
KH Zbrojovka Vsetín
-
ČZ HBC Strakonice 1921 A
9.2.2014
12:35
AO089
HBC Jičín
-
HC Zubří "A"
9.2.2014
14:00
AO090
HC Zubří "A"
-
KH Zbrojovka Vsetín
9.2.2014
14:55
AO091
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
HBC Jičín
Skupina I
2.3.2014
08:30
AO092
HC Zubří "A"
-
Liberec Handball A
2.3.2014
09:30
AO093
HK Baník Most
-
SK Velká Bystřice
2.3.2014
11:00
AO094
HK Baník Most
-
HC Zubří "A"
2.3.2014
12:00
AO095
SK Velká Bystřice
-
Liberec Handball A
2.3.2014
13:30
AO096
Liberec Handball A
-
HK Baník Most
2.3.2014
14:30
AO097
HC Zubří "A"
-
SK Velká Bystřice
Skupina J
1.3.2014
09:00
AO098
HCB Karviná A
-
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1.3.2014
10:00
AO099
HK Ivančice A
-
HC Zlín "A"
1.3.2014
11:40
AO100
HK Ivančice A
-
HCB Karviná A
1.3.2014
12:40
AO101
HC Zlín "A"
-
ČZ HBC Strakonice 1921 A
1.3.2014
14:20
AO102
ČZ HBC Strakonice 1921 A
-
HK Ivančice A
1.3.2014
15:20
AO103
HCB Karviná A
-
HC Zlín "A"
Skupina K
1.3.2014
08:30
AO104
Dukla Praha 6
-
KH Zbrojovka Vsetín
1.3.2014
09:30
AO105
Lokomotiva Louny
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
1.3.2014
11:00
AO106
Lokomotiva Louny
-
Dukla Praha 6
1.3.2014
12:00
AO107
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
KH Zbrojovka Vsetín
1.3.2014
13:30
AO108
KH Zbrojovka Vsetín
-
Lokomotiva Louny
1.3.2014
14:30
AO109
Dukla Praha 6
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Skupina L
2.3.2014
08:30
AO110
Sokol Nové Veselí A
-
KH Kopřivnice A
2.3.2014
09:30
AO111
HBC Jičín
-
SSK Talent Plzeň A
2.3.2014
11:00
AO112
HBC Jičín
-
Sokol Nové Veselí A
2.3.2014
12:00
AO113
SSK Talent Plzeň A
-
KH Kopřivnice A
2.3.2014
13:30
AO114
KH Kopřivnice A
-
HBC Jičín
2.3.2014
14:30
AO115
Sokol Nové Veselí A
-
SSK Talent Plzeň A
Skupina M
23.3.2014
08:00
AO116
Dukla Praha 6
-
HK Baník Most
23.3.2014
08:40
AO117
HBC Jičín
-
HK Ivančice A
23.3.2014
09:20
AO118
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
23.3.2014
10:00
AO119
Dukla Praha 6
-
HBC Jičín
23.3.2014
10:40
AO120
HK Ivančice A
-
SK Velká Bystřice
23.3.2014
11:20
AO121
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Baník Most
23.3.2014
12:00
AO122
HK Ivančice A
-
Dukla Praha 6
23.3.2014
12:40
AO123
HBC Jičín
-
SK Velká Bystřice
23.3.2014
13:20
AO124
KH Zbrojovka Vsetín
-
Dukla Praha 6
23.3.2014
14:00
AO125
HK Baník Most
-
HBC Jičín
23.3.2014
14:40
AO126
HK Ivančice A
-
KH Zbrojovka Vsetín
23.3.2014
15:20
AO127
Dukla Praha 6
-
SK Velká Bystřice
23.3.2014
16:00
AO128
HK Baník Most
-
HK Ivančice A
23.3.2014
16:40
AO129
HBC Jičín
-
KH Zbrojovka Vsetín
23.3.2014
17:20
AO130
SK Velká Bystřice
-
HK Baník Most
Skupina N
23.3.2014
08:00
AO131
Sokol Nové Veselí A
-
SSK Talent Plzeň A
23.3.2014
08:40
AO132
HC Zlín "A"
-
Lokomotiva Louny
23.3.2014
09:20
AO133
HC Zubří "A"
-
HCB Karviná A
23.3.2014
10:00
AO134
Sokol Nové Veselí A
-
HC Zlín "A"
23.3.2014
10:40
AO135
Lokomotiva Louny
-
HC Zubří "A"
23.3.2014
11:20
AO136
HCB Karviná A
-
SSK Talent Plzeň A
23.3.2014
12:00
AO137
Lokomotiva Louny
-
Sokol Nové Veselí A
23.3.2014
12:40
AO138
HC Zlín "A"
-
HC Zubří "A"
23.3.2014
13:20
AO139
HCB Karviná A
-
Sokol Nové Veselí A
23.3.2014
14:00
AO140
SSK Talent Plzeň A
-
HC Zlín "A"
23.3.2014
14:40
AO141
Lokomotiva Louny
-
HCB Karviná A
23.3.2014
15:20
AO142
Sokol Nové Veselí A
-
HC Zubří "A"
23.3.2014
16:00
AO143
SSK Talent Plzeň A
-
Lokomotiva Louny
23.3.2014
16:40
AO144
HC Zlín "A"
-
HCB Karviná A
23.3.2014
17:20
AO145
HC Zubří "A"
-
SSK Talent Plzeň A
Skupina O
13.4.2014
09:00
AO146
SSK Talent Plzeň A
-
HC Zubří "A"
13.4.2014
09:45
AO147
Dukla Praha 6
-
HK Baník Most
13.4.2014
10:30
AO148
HBC Jičín
-
SSK Talent Plzeň A
13.4.2014
11:15
AO149
HC Zubří "A"
-
Dukla Praha 6
13.4.2014
12:00
AO150
HK Baník Most
-
HBC Jičín
13.4.2014
12:45
AO151
SSK Talent Plzeň A
-
Dukla Praha 6
13.4.2014
13:30
AO152
HC Zubří "A"
-
HK Baník Most
13.4.2014
14:15
AO153
Dukla Praha 6
-
HBC Jičín
13.4.2014
15:00
AO154
HK Baník Most
-
SSK Talent Plzeň A
13.4.2014
15:45
AO155
HBC Jičín
-
HC Zubří "A"
Skupina P
12.4.2014
08:00
AO156
Sokol Nové Veselí A
-
HC Zlín "A"
12.4.2014
08:50
AO157
HK Ivančice A
-
SK Velká Bystřice
12.4.2014
09:40
AO158
HCB Karviná A
-
Sokol Nové Veselí A
12.4.2014
10:30
AO159
HC Zlín "A"
-
HK Ivančice A
12.4.2014
11:20
AO160
SK Velká Bystřice
-
HCB Karviná A
12.4.2014
12:10
AO161
Sokol Nové Veselí A
-
HK Ivančice A
12.4.2014
13:00
AO162
HC Zlín "A"
-
SK Velká Bystřice
12.4.2014
13:50
AO163
HK Ivančice A
-
HCB Karviná A
12.4.2014
14:40
AO164
SK Velká Bystřice
-
Sokol Nové Veselí A
12.4.2014
15:30
AO165
HCB Karviná A
-
HC Zlín "A"
Skupina Q
3.5.2014
11:00
AO166
HBC Jičín
-
HC Zlín "A"
3.5.2014
12:00
AO167
Dukla Praha 6
-
SK Velká Bystřice
3.5.2014
13:30
AO168
Dukla Praha 6
-
HBC Jičín
3.5.2014
14:30
AO169
SK Velká Bystřice
-
HC Zlín "A"
3.5.2014
16:00
AO170
HC Zlín "A"
-
Dukla Praha 6
3.5.2014
17:00
AO171
HBC Jičín
-
SK Velká Bystřice
Skupina R
4.5.2014
09:00
AO172
HK Ivančice A
-
SSK Talent Plzeň A
4.5.2014
10:00
AO173
HC Zubří "A"
-
HCB Karviná A
4.5.2014
11:40
AO174
HC Zubří "A"
-
HK Ivančice A
4.5.2014
12:40
AO175
HCB Karviná A
-
SSK Talent Plzeň A
4.5.2014
14:20
AO176
SSK Talent Plzeň A
-
HC Zubří "A"
4.5.2014
15:20
AO177
HK Ivančice A
-
HCB Karviná A
Finále
31.5.2014
09:00
AO178
SK Velká Bystřice
-
Dukla Praha 6
31.5.2014
10:00
AO179
SSK Talent Plzeň A
-
HK Ivančice A
31.5.2014
11:00
AO180
HCB Karviná A
-
HBC Jičín
31.5.2014
12:00
AO181
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice A
31.5.2014
13:00
AO182
Dukla Praha 6
-
HCB Karviná A
31.5.2014
14:00
AO183
HBC Jičín
-
SSK Talent Plzeň A
31.5.2014
15:00
AO184
HK Ivančice A
-
Dukla Praha 6
31.5.2014
16:00
AO185
HBC Jičín
-
SK Velká Bystřice
31.5.2014
17:00
AO186
SSK Talent Plzeň A
-
HCB Karviná A
1.6.2014
09:00
AO187
HBC Jičín
-
Dukla Praha 6
1.6.2014
10:00
AO188
SK Velká Bystřice
-
SSK Talent Plzeň A
1.6.2014
11:00
AO189
HCB Karviná A
-
HK Ivančice A
1.6.2014
12:00
AO190
Dukla Praha 6
-
SSK Talent Plzeň A
1.6.2014
13:00
AO191
HK Ivančice A
-
HBC Jičín
1.6.2014
14:00
AO192
HCB Karviná A
-
SK Velká Bystřice
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.